Meno: Heslo:
zabudnuté heslo
Prihlásiť sa Registrácia

Tvoríme s deťmi

Crayola Lincoln Logs

"Ja sa nudím." Počuli ste niekedy tieto známe slová z úst vášho dieťaťa? Ak áno, potom pre vás máme odpoveď. Tvorte s deťmi. Čo? Čokoľvek z rôznych materiálov.


Nikto nemá rád nudu. Predstavte si, aké to je pre dieťa? ... A pritom je riešenie také jednoduché a ani nemusí byť drahé. Základné potreby a materiály pre remeselné tvorenie papier, pastelky, bezpečné nožnice a lepidlo.

Little Scissors , Green , Yellow & Pink Feather Painting on feathers. i learnt from the best Papeeeer! Butterflies paper boats Paper More room for paper! Quilling paper picture Indian chief parrot 3D 352/365:Arts and crafts My paper bin Accessory 2 ~ Hair Clippy Redo ~ step 1 Old newspaper

 
"Pamätajte že výber potrieb a materiálov je nutné prispôsobiť veku dieťaťa."

 

Crafts for Young Children Swap

Papier pre tvorbu môže zahŕňať jednoduchý papier do tlačiarne alebo na písanie, výkresy, kartóny rôznych farieb, ale napríklad aj zbytky krabíc od jedla alebo z balíkov. Dokonca aj otravná reklama, ktorú každý deň dostávate do schránky dobre poslúži pre vaše umelecké kreácie.

crafting 36/365 crafting 107/365 Crafting 140/365 Crafting 18/365 Crafting 17/365 Festivalet craft fair Craft of the Day

Pastelky výborné pre mladšie deti, ale obchody ponúkajú dnes veľa nových vecí - umývateľné fixky, farby na tvár, pastelky na látky, akvarelové ceruzky, perá, gély ....

 

Video návod ako na 3D ružičku a včielku

 

Akékoľvek staré haraburdie ...

Nápady na tvorenie sú všade okolo vás, stačí sa dobre rozhliadnuť a ani nebudete potrebovať žiadne peniaze. Proste zrecyklujte čo nájdete a to coolovým spôsobom. Použite svoju fantáziu a budete prekvapení, čo všetko môžete okolo seba nájsť.


Každý doma určite nájde prázdne obaly od vajíčok, zubné pasty, ovsených vločiek, či iných nádob. Roličky od toaletného papiera, špajdle, špáradlá, gombíky ... Alebo tiež plechovky, ale pri nich pozor aby nemali žiadne ostré hrany o ktoré by sa mohlo dieťa poraniť. Celkom iste v kuchyni nájdete zopár starých téglikov od jogurtu, sú skvelé na kelímkového robota.

miniwheats Fragil Plastic bottles Tin Cressets Rainbow colours Color Blast - 1- Color Hunger after the great BW Famine!

 

Keď všetko ostatné zlyhá? Príroda vždy pomôže

Craft!

Že vás hľadanie doma nebaví? Nevadí, príroda ponúka množstvo materiálu na experimentovanie. Listy, vetvičky, kamene, gaštany, žalude. A keď sa na vás usmeje šťastie, tak možno nájdete aj nejaké to krásne sfarbené pierko.


Keď už máme všetok materiál pohromade, môžeme sa pustiť do tvorenia. Výsledok nemusí byť na prvýkrát hneď profesionálny, pri domácom hobby je najdôležitejší čas, ktorý strávite s vašimi milovanými.
 Nezabudnite nám poslať obrázky, či fotky vašich výtvorov.

 

Shells Pebble Art Autumn Leaves 3 Sheep's Wool 354 (Free Texture) acorn mushrooms autumn nature tree Table with Nature Nature found objects collection prickley Baby pine cones! Physalis Physalis_06 Twig Nuts conkers

späť
1.8/5 hviezdičiek (5 hlasov)

Komentáre

Prosím prihláste sa (alebo zaregistrujte), ak chcete pridať komentár

en cz